Piotr Kołodziejczak - pisarz i kompozytor

"Piszę o kobietach, bo lubię przebywać z kobietami. To one fascynują mnie, inspirują i olśniewają. Dlatego piszę o nich książki. Ale moje powieści są adresowane również do mężczyzn, bo chcę, żeby mężczyźni wiedzieli, co tracą, kiedy nie potrafią rozmawiać z kobietami oraz wsłuchać się w to, co mówią."

„Jest to lektura, która da nam wiele do myślenia, szczególnie o swoim życiu”.

27 lipca 2016

Kolejna, bardzo interesująca recenzja powieści Piotra Kołodziejczaka „Nie rób mi tego”. Oto fragment:

Można śmiało rzec, że już od pierwszych stron autor złapał nas w klatkę jednotorowego myślenia o książce i o jej bohaterach, by na samym końcu zmienić kurs o 180 stopni. Śmiało więc można powiedzieć, że to było dobrym posunięciem ze strony autora i że wszystko tak naprawdę miało sens i cel, by uświadomić nam czytelnikom, że nie wszystko może być takie jak nam się wydaje w życiu zarówno realnym jak i książkowym. Co czyni książkę bardzo wartościową i aż prosi się, aby polecić ją każdemu kto chce poznać nie tylko losy Anety, ale również tym, którzy chcą przeczytać naprawdę wartościową lekturę, która do łatwych, lekkich i przyjemnych nie należy, wręcz przeciwnie. Jest to lektura, która da nam wiele do myślenia, szczególnie o swoim życiu.

Cały tekst dostępny jest pod linkiem: https://swiatwidzianyksiazkami.blogspot.com/2015/05/nie-rob-mi-tego-piotr-koodziejczak.html

Wszelkie prawa zastrzeżone © Kolodziejczak.info
Wykonanie strony: HRAST - usługi dla e-biznesu