Piotr Kołodziejczak - pisarz i kompozytor

"Piszę o kobietach, bo lubię przebywać z kobietami. To one fascynują mnie, inspirują i olśniewają. Dlatego piszę o nich książki. Ale moje powieści są adresowane również do mężczyzn, bo chcę, żeby mężczyźni wiedzieli, co tracą, kiedy nie potrafią rozmawiać z kobietami oraz wsłuchać się w to, co mówią."

„Autor łamie to stereotyp, w którym mężczyzna zawsze zdradza” – recenzja książki „Bo wiesz…”

17 lutego 2014

Dziś najwyższy czas na kolejną powieść polskiego pisarza Piotra Kołodziejczaka. Jest to już piąta powieść w dorobku tego autora. Bohaterami tej historii jest młode małżeństwo: Janek i Grażyna. Ich życie przypomina istną bajkę,raj na ziemi. Piękne mieszkanie, pewna przyszłość,dobre finanse, dobre miejsce pracy. Jednak pod tą piękną powłoką, kryje się zepsuty środek. Pewnego dnia wszystko się sypie niczym domek z kart. Zdrada. Oczywisćie to ona jest przyczyną. Jednak wielkim zaskoczeniem będzie to że facet nie zdradził, a kobieta. Autor łamie to stereotyp, w którym mężczyzna zawsze zdradza. Twórca ukazuję nam obraz kobiety egoistycznej,lekkomyślnej kłamliwej i obojętnej.

Czy małżeństwo przetrwa zdradę? Czy wielka miłość jest ważniejsza od małżeństwa? Jak potoczą się losy Grażyny i Janka? Jeżeli chcesz poznać odpowiedź na te i inne pytania, to koniecznie sięgnij po tą lekturę. Z pewnością się nie zawiedziesz.

Zalety książki:
- prosty język i styl pisarski
- kieszonkowe wydanie
- idealny rozmiar czcionki
- łatwo się czyta
- wciągająca
- zaskakująca
- dająca do myślenia
- pełna humoru
- trzyma w napięciu do ostatniej strony
- dla kobiet jak i mężczyzn [...]

http://faashhiion.blogspot.com/2014/02/recenzja-ksiazki-bo-wiesz-piotra.html

Wszelkie prawa zastrzeżone © Kolodziejczak.info
Wykonanie strony: HRAST - usługi dla e-biznesu