Piotr Kołodziejczak - pisarz i kompozytor

"Piszę o kobietach, bo lubię przebywać z kobietami. To one fascynują mnie, inspirują i olśniewają. Dlatego piszę o nich książki. Ale moje powieści są adresowane również do mężczyzn, bo chcę, żeby mężczyźni wiedzieli, co tracą, kiedy nie potrafią rozmawiać z kobietami oraz wsłuchać się w to, co mówią."

„Autor po raz kolejny świetnie ukazuje nam relacje damsko-męskie”.

28 lipca 2014

„[...] Zastanawialiście się kiedyś nad przeznaczeniem, nad tym co jest nam pisane, a może to jednak my jesteśmy panami swojego losu, a przeznaczenie nie istnieje? To jest bardzo ciekawe zagadnienie, które można rozważać na milion różnych sposobów, z jednej strony to my kierujemy swoim życiem, jednak z drugiej strony, to nie możemy oszukać swoich uczuć i pragnień, jest to silniejsze od nas. Więc w jaki sposób możemy kierować swoim życiem skoro nie możemy zapanować nad swoimi uczuciami? Ile jest prawdy w powiedzeniu, że stara miłość nie rdzewieje? Wszystko składa się na to, że jednak jest nam coś pisane i przed przeznaczeniem nie uciekniemy, nawet gdybyśmy się nie wiadomo jak starali.

Autor po raz kolejny świetnie ukazuje nam relacje damsko-męskie. Tym razem poznajemy kobiety bezpośrednie, które wiedzą czego chcą od życia, za to mężczyzn ukazuje od ich wrażliwej strony, jednak czy faceci mają ją na pewno, tego wam nie powiem, bo sama nie znam odpowiedzi na to pytanie [...]„.

http://recenzjemystic.blogspot.com/2014/07/piotr-koodziejczak-klepy-spia.html?showComment=1406456763722

Wszelkie prawa zastrzeżone © Kolodziejczak.info
Wykonanie strony: HRAST - usługi dla e-biznesu