Piotr Kołodziejczak - pisarz i kompozytor

"Piszę o kobietach, bo lubię przebywać z kobietami. To one fascynują mnie, inspirują i olśniewają. Dlatego piszę o nich książki. Ale moje powieści są adresowane również do mężczyzn, bo chcę, żeby mężczyźni wiedzieli, co tracą, kiedy nie potrafią rozmawiać z kobietami oraz wsłuchać się w to, co mówią."

Co nowego u Piotra Kołodziejczaka?

25 marca 2011

Piotr Kołodziejczak przesłałam nam list poświęcony swojej twórczości. Zapraszamy do lektury:

Ostatnio pisałem o kosmetykach, filmie, nowościach literackich i muzyce w ogóle. Nadszedł chyba czas, abym w kilku słowach poinformował czytelników, co nowego w mojej twórczości.

Obecnie pracuję nad dwoma projektami. Nawiasem mówiąc w tym przypadku słowo „projekt” bardzo mi się podoba. Powszechnie się przyjęło i można je stosować uniwersalnie, zarówno w odniesieniu do prac architekta, ustawodawcy, budowniczego dróg osiedlowych, producenta łożysk tocznych, jak i pisarza czy kompozytora.;)

Ale do rzeczy. Pierwszy z moich projektów jest już na ukończeniu. To powieść pt. „Kobieta niespodzianka”. Podobnie jak kilka ostatnich książek dotyczy złożonych relacji damsko-męskich. Na rynku wydawniczym powieść będzie dostępna już pod koniec kwietnia. Niedługo napiszę o niej coś więcej. Tymczasem nie chciałbym zdradzać szczegółów.

Drugi projekt to praca nad pierwszą płytą autorską piosenkarki Uliashy (www.uliasha.pl). Od dłuższego czasu siedzimy sobie w studio nagraniowym i nagrywamy piosenki. Przewidujemy, że materiał będzie gotowy pod koniec tego roku. Jednak niektóre z kompozycji zaprezentujemy dużo wcześniej. Mniej więcej za dwa tygodnie będzie można posłuchać w Internecie utworu, który, mamy nadzieję, stanie się przebojem lata. Podobno nogi same rwą się do tańca…

Serdecznie pozdrawiam
Piotr Kołodziejczak

Wszelkie prawa zastrzeżone © Kolodziejczak.info
Wykonanie strony: HRAST - usługi dla e-biznesu