Piotr Kołodziejczak - pisarz i kompozytor

"Piszę o kobietach, bo lubię przebywać z kobietami. To one fascynują mnie, inspirują i olśniewają. Dlatego piszę o nich książki. Ale moje powieści są adresowane również do mężczyzn, bo chcę, żeby mężczyźni wiedzieli, co tracą, kiedy nie potrafią rozmawiać z kobietami oraz wsłuchać się w to, co mówią."

Koncert Uliashy na warszawskim Ursynowie!

Wokalistka Uliasha wystąpi z koncertem na pikniku motocyklowym na Ursynowie. Piknik odbędzie się 1 września (sobota) w godzinach od 11.00 do 21.00 na terenie przy ursynowskim ratuszu, al. KEN 61, Warszawa. Serdecznie zapraszamy!

Aktualności   28 sierpnia 2012
Czytaj całość »

Zdjęcia z wakacji!

Piotr Kołodziejczak przesłał nam kilka swoich fotografii z wakacji. Lato, woda, słońce i – oczywiście – nieodłączna lektura. Pozdrawiamy i dziękujemy. Zdjęcia do obejrzenia również w Galerii.

Aktualności   17 sierpnia 2012
Czytaj całość »

Powieść „Nie rób mi tego” popularna na Facebooku!

Facebookowy profil powieści „Nie rób mi tego” ma coraz więcej znajomych. Zupełnie nas to nie dziwi Prześlijcie nam więc informacje, co podoba Wam się w książce Piotra Kołodziejczaka, a przy okazji weźcie udział w konkursie. Warto http://www.kolodziejczak.info/index.php/konkurs-z-atrakcyjnymi-nagrodami-start/1756 https://www.facebook.com/pages/Nie-r%C3%B3b-mi-tego/165259736820497

Aktualności   13 sierpnia 2012
Czytaj całość »

Nowa edycja konkursu dla czytelników!

Zapraszamy do udziału w kolejnej odsłonie konkursu dla wielbicieli książek. Tym razem jego bohaterem jest powieść Piotra Kołodziejczaka „Nie rób mi tego”. Szczegóły pod linkiem: http://www.kolodziejczak.info/index.php/konkurs-z-atrakcyjnymi-nagrodami-start/1756

Wszelkie prawa zastrzeżone © Kolodziejczak.info
Wykonanie strony: HRAST - usługi dla e-biznesu