Piotr Kołodziejczak - pisarz i kompozytor

"Piszę o kobietach, bo lubię przebywać z kobietami. To one fascynują mnie, inspirują i olśniewają. Dlatego piszę o nich książki. Ale moje powieści są adresowane również do mężczyzn, bo chcę, żeby mężczyźni wiedzieli, co tracą, kiedy nie potrafią rozmawiać z kobietami oraz wsłuchać się w to, co mówią."

„[...] Dlatego za to wielkie brawa dla Pana Kołodziejczaka” – recenzja książki „Puść już mnie”

11 lutego 2014

Zapraszamy do lektury recenzji powieści „Puść już mnie” Piotr Kołodziejczaka. Poniżej prezentujemy fragment, a całość po kliknięciu na link.

[...] Jest to moje trzecie spotkanie z twórczością autora. Za każdym razem miło mnie zaskakuję. Za każdym razem jest bardzo ciekawa życiowa historia, która zawsze na samym końcu bardzo zaskakuję. Do tego zdążyłam się przyzwyczaić. Ale zakończenie zawsze jest swoistym morałem życiowym. O ile dobrze się go zrozumie i wyciągnie z niego wnioski.

Sam język, którym posługuje się autor, jest prosty ale zarazem niesie przekaz i bardzo łatwo trafia do czytelnika. Samo czytanie, bynajmniej mi, zajęło jakieś dwie godzinki. I czasami żałuję, że tak szybko udało mi się przeczytać lekturę.

Autor ukazuję również problem znęcania się psychicznego, co w tych czasach jest dość powszechnym problemem. Dodatkowo, co mnie bardzo dziwi, idealnie odzwierciedla kobiecą psychikę, a sam przecież kobietą nie jest. Choć i kobietą ciężko czasem zrozumieć samą siebie. Dlatego za to wielkie brawa dla Pana Kołodziejczaka. [...]

http://recenzjemystic.blogspot.com/2014/02/piotr-koodziejczak-pusc-juz-mnie.html

Wszelkie prawa zastrzeżone © Kolodziejczak.info
Wykonanie strony: HRAST - usługi dla e-biznesu