Piotr Kołodziejczak - pisarz i kompozytor

"Piszę o kobietach, bo lubię przebywać z kobietami. To one fascynują mnie, inspirują i olśniewają. Dlatego piszę o nich książki. Ale moje powieści są adresowane również do mężczyzn, bo chcę, żeby mężczyźni wiedzieli, co tracą, kiedy nie potrafią rozmawiać z kobietami oraz wsłuchać się w to, co mówią."

„Jeżeli chcesz wiedzieć jak potoczyła się dalej historia Eweliny to koniecznie przeczytaj tą książkę”

14 października 2013

Zapraszamy do lektury recenzji powieści „Puść już mnie” Piotra Kołodziejczaka:

Książka opowiada historię o młodej,zadbanej kobiecie- Ewelinie, która w pełni oddaje się swojemu małżeństwu. Na samym początku książki poznajemy już niezależna Ewelinę, która przy szklance drogiego koniaku wspomina swoje dawne życie. Cofamy się w przeszłość o trzy lata. Ewelina u boku Rafała . Dla niej nie jest ważna kariera czy pieniądze, na pierwszym miejscu stawia sobie męża.

Jest tak zaślepiona miłością, że nie widzi że jej małżeństwo schodzi na zły tor. Tkwi w związku toksycznym. w jej małżeństwie pojawia się pierwsza rysa, później kolejne. Egzystuje w błędnym kole a życie wcale jej nie oszczędza. Po wielu upokorzeniach staje znowu na nogach. Rozwód staje się końcem starego życia i początkiem nowego. Ma własną dobrze prosperującą firmę, eleganckie mieszkanie, dobry samochód i przede wszystkim jest niezależna ale czy szczęśliwa?To już nie jest ta sama Ewelina z przed rozwodu, ta Ewelina jest silna i pewna siebie.

W swoim życiu otacza się samymi kobietami, obawiając się jakiejkolwiek styczności z mężczyznami. Żyje w pełnej harmonii jako singielka, ale wiadomo życie singielki nie jest usłane różami. Pewnego dnia jej spokój ducha zakłóci dwóch mężczyzn, dwóch całkowicie różnych mężczyzn. Czy będzie potrafiła któregoś z nich pokochać? Któremu da szanse, a którego zostawi?

Czy jeszcze kiedykolwiek będzie szczęśliwa? Czy będzie potrafiła jeszcze komuś zaufać? Jeżeli chcesz wiedzieć jak potoczyła się dalej historia Eweliny to koniecznie przeczytaj tą książkę.

Czy kobieta po przejściach może odnaleźć szczęście?
Czy kobieta po przejściach może stać się kobietą sukcesu?
W tej książce znajdziesz odpowiedź.

Zalety książki:
-kieszonkowe wydanie
-idealny rozmiar czcionki
-szybko się ją czyta
-podzielona na rozdziały
-łatwo się czyta
-wciągająca
-pełna humoru
-cena

Wady książki:
-jeden wątek miłosny

Moja ocena książki:
4/5

http://faashhiion.blogspot.com/2013/10/recenzja-ksiazki-piotra-koodziejczaka.html

Wszelkie prawa zastrzeżone © Kolodziejczak.info
Wykonanie strony: HRAST - usługi dla e-biznesu