Piotr Kołodziejczak - pisarz i kompozytor

"Piszę o kobietach, bo lubię przebywać z kobietami. To one fascynują mnie, inspirują i olśniewają. Dlatego piszę o nich książki. Ale moje powieści są adresowane również do mężczyzn, bo chcę, żeby mężczyźni wiedzieli, co tracą, kiedy nie potrafią rozmawiać z kobietami oraz wsłuchać się w to, co mówią."

Konkurs! Do wygrania powieść „W kajdankach namiętności”

16 września 2013

Ciekawa informacja znaleziona na blogu „Literaturomania”:

Z okazji dzisiejszego święta zapraszam Was na obiecany niedawno konkurs. Nagrody są dwie, ufundowane przez wydawnictwo Borgis.

Zastanawiacie się pewnie, co to za święto. Otóż 12 września jest dla mnie szczególnym dniem. Ale nie z powodu tego, że są imieniny m.in. Franciszka, Gwidona czy Marleny. Ani nie dlatego, że właśnie dziś obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej (kto by pomyślał, że jest takie święto). Przyczyny nie należy upatrywać się także w tym, że w 1910 roku w Monachium odbyła się premiera VIII Symfonii Gustava Mahlera ani w tym, że w 1637 roku król Władysław IV Waza poślubił Cecylię Renatę Habsburżankę.

Data ta nie jest także związana z blogiem, gdyż dokładnej daty jego powstania nie pamiętam – tylko tyle, że było to w 2011 roku (chyba w lutym). Moją pierwszą recenzję napisałam 4 lipca 2009 roku na portalu Wiadomości24.pl (na którym mam już prawie milion wejść). Muszę jednak wspomnieć, że blog także ma co świętować. Niedawno stuknęło mu 30 000 odsłon (jest to niewiele w porównaniu z W24 oraz z uwagi na jego staż, jednak zaczęłam go rozkręcać dopiero od stycznia tego roku). No dobrze, nie będę Was dłużej trzymać w niepewności…

Główną przyczyną, dla której wybrałam właśnie tę datę na ogłoszenie konkursu jest to, że dziś obchodzę urodziny ;)

I właśnie z tej okazji wraz z wydawnictwem Borgis zapraszam Was do wzięcia udziału w moim konkursie, w którym nagrodami będą dwa kryminały „W kajdankach namiętności” Piotra Kołodziejczaka (moja recenzja).

http://literaturomania.blogspot.com/2013/09/urodzinowy-konkurs-ksiazkowy.html

Wszelkie prawa zastrzeżone © Kolodziejczak.info
Wykonanie strony: HRAST - usługi dla e-biznesu