Piotr Kołodziejczak - pisarz i kompozytor

"Piszę o kobietach, bo lubię przebywać z kobietami. To one fascynują mnie, inspirują i olśniewają. Dlatego piszę o nich książki. Ale moje powieści są adresowane również do mężczyzn, bo chcę, żeby mężczyźni wiedzieli, co tracą, kiedy nie potrafią rozmawiać z kobietami oraz wsłuchać się w to, co mówią."

Konkurs na stronie TV Białystok

3 kwietnia 2013

Patron medialny powieści „W kajdankach namiętności” zorganizował konkurs, w którym wygrać można powieść Piotra Kołodziejczaka. Oto jego treść:

Zapraszamy do udziału w konkursie! Do wygrania najnowsza powieść Piotra Kołodziejczaka „W kajdankach namiętności”.

Odpowiedz na 2 pytania konkursowe:

I. Piotr Kołodziejczak to nie tylko pisarz, ale i autor muzyki. Jak brzmi pseudonim sceniczny wokalistki wykonującej jego piosenki?

II. Jaki tytuł nosi trylogia składająca się z trzech powieści Piotra Kołodziejczaka: „Wschody do nieba”, „Klępy śpią” i „Nie rób mi tego”?

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres mailowy: dsolowiej@tvbialystok.pl Nagrodzonych zostanie pierwszych 13 widzów, którzy prawidłowo odpowiedzą na pytania.

Patronem medialnym powieści jest TV Białystok. Więcej informacji o książce znaleźć można na stronie internetowej www.kolodziejczak.info

http://www.tvbialystok.pl/

Wszelkie prawa zastrzeżone © Kolodziejczak.info
Wykonanie strony: HRAST - usługi dla e-biznesu