Piotr Kołodziejczak - pisarz i kompozytor

"Piszę o kobietach, bo lubię przebywać z kobietami. To one fascynują mnie, inspirują i olśniewają. Dlatego piszę o nich książki. Ale moje powieści są adresowane również do mężczyzn, bo chcę, żeby mężczyźni wiedzieli, co tracą, kiedy nie potrafią rozmawiać z kobietami oraz wsłuchać się w to, co mówią."

„Książka nasiąknięta emocjami. Interesująca, wciągająca. Skłania do głębszych refleksji”.

26 marca 2014

Przedstawiamy naszym czytelnikom fragment recenzji powieści „Puść już mnie” Piotra Kołodziejczaka:

Zastosowana przez pisarza retrospekcja umożliwia odbiorcy zapoznanie się z losami Eweliny i zrozumienie jej obecnej postawy. Autor bardzo umiejętnie wtajemnicza czytelnika w zawiłą, złożoną damską psychikę. Ukazuje przeobrażenie z ustępliwej, poświęcającej się dla innych, pokornej, potulnej, wręcz służalczej w wyzwoloną, zdecydowaną, pewną siebie, cyniczną i skoncentrowaną na samorealizacji kobietę.

Autor przedstawia nam problemy życia codziennego, które mogą spotkać każdego. I właśnie to pomaga czytelnikowi łatwo utożsamić się z główną bohaterką.

Prosty, potoczny język i szybka akcja, powodują, że czyta się ją niezwykle prędko. Książka nasiąknięta emocjami. Interesująca, wciągająca. Skłania do głębszych refleksji. Warto po nią sięgnąć.

http://hugekultura.blogspot.com/2014/03/pusc-juz-mnie-piotr-koodziejczak.html?showComment=1395747167970

Wszelkie prawa zastrzeżone © Kolodziejczak.info
Wykonanie strony: HRAST - usługi dla e-biznesu