Piotr Kołodziejczak - pisarz i kompozytor

"Piszę o kobietach, bo lubię przebywać z kobietami. To one fascynują mnie, inspirują i olśniewają. Dlatego piszę o nich książki. Ale moje powieści są adresowane również do mężczyzn, bo chcę, żeby mężczyźni wiedzieli, co tracą, kiedy nie potrafią rozmawiać z kobietami oraz wsłuchać się w to, co mówią."

„Książka ta jest – jak wszystkie poprzednio recenzowane książki pana Piotra – prosta i życiowa…”

17 stycznia 2014

Fragment recenzji z bloga „Książek świat”:

Mamy tu udane małżeństwo Grażyny i Janka z rocznym stażem. Pewnego dnia Grażyna postanawia zaprosić męża do kawiarni. Okeej, czasem się zdarza. Jednak ona robi to tylko po to by poinformować go, że znalazła swoją wielką miłość…?
Bohaterowie: każdy z nich mógłby być na przykład naszym sąsiadem czy kolegą z pracy, bo są tak zwyczajni, prawdziwi. Niektórzy stwierdzą: może nijacy, tylko ile takich nijakich ludzi spotykamy na co dzień?

Książka jest jak wszystkie poprzednio recenzowane książki pana Piotr prosta i życiowa. To lekkie i męskie ujęcie współczesnych związków czyta się podobnie jak poprzednie szybko. I podobnie jest to dobra książka do wytchnienia bo nie wymaga od czytelnika dużego skupienia. Rzekła bym, że jest to książka kieszonkowa dobra do komunikacji, poczekalni, na krótką przerwę.

http://ksiazek-swiat.blogspot.com/2014/01/piotr-koodziejczak-bo-wiesz-4-52.html

Wszelkie prawa zastrzeżone © Kolodziejczak.info
Wykonanie strony: HRAST - usługi dla e-biznesu