Piotr Kołodziejczak - pisarz i kompozytor

"Piszę o kobietach, bo lubię przebywać z kobietami. To one fascynują mnie, inspirują i olśniewają. Dlatego piszę o nich książki. Ale moje powieści są adresowane również do mężczyzn, bo chcę, żeby mężczyźni wiedzieli, co tracą, kiedy nie potrafią rozmawiać z kobietami oraz wsłuchać się w to, co mówią."

Książka ta to wciągająca powieść, którą pisze życie – recenzja powieści „Bo wiesz…”

9 września 2013

Opinia: Książka ta to wciągająca powieść, którą pisze życie. Czytając ją miałam wrażenie, że może się wydarzyć w życiu każdego z nas. Autor w obrazowy sposób kreuje głównych bohaterów. Okładka książki jest bardzo brutalna, jednak nie zawsze to kobieta jest winna i zdradza. Tutaj akurat autor postawił kobiecie to zadanie. Książkę czyta się szybko i z wielkim zapałem.

Streszczenie: Grażyna i Janek są dopiero rok po ślubie. Ona zajmuje się domem, bo po co pracować, on pracuje jako masażysta-rehabilitant. Powodzi się im dobrze, lecz nie fantastycznie. Mają mieszkanie, perspektywy lepszego jutra i siebie oraz swoją miłość. Niestety nie każde z pozoru idealne życie takie musi być naprawdę. Grażyna zaprasza do restauracji swojego męża i przyznaje mu się do zdrady. Zakochany mąż chowa dumę do kieszeni i wybacza, jednak nie wszystko jest takie proste, gdyż Grażyna chce odejść i ułożyć sobie życie na nowo z kochankiem. Czy warto poświęcić udane małżeństwo dla wielkiej miłości? Czy warto wierzyć w miłość od pierwszego wejrzenia? Czy małżeństwo Janka i Grażyny jest już definitywnie zakończone? Czy dla pieniędzy kobieta jest w stanie zakochać się na nowo?

http://mojerecenzjeksiazek.blog.onet.pl/

Wszelkie prawa zastrzeżone © Kolodziejczak.info
Wykonanie strony: HRAST - usługi dla e-biznesu