Piotr Kołodziejczak - pisarz i kompozytor

"Piszę o kobietach, bo lubię przebywać z kobietami. To one fascynują mnie, inspirują i olśniewają. Dlatego piszę o nich książki. Ale moje powieści są adresowane również do mężczyzn, bo chcę, żeby mężczyźni wiedzieli, co tracą, kiedy nie potrafią rozmawiać z kobietami oraz wsłuchać się w to, co mówią."

„Narracja wieloosobowa, niezwykle racjonalna, rzeczowa i logiczna” – recenzja powieści „Kobieta niespodzianka”

19 lutego 2014

Fragment recenzji „Kobieta niespodzianka” Piotra Kołodziejczaka:

[...] Fabuła książki porusza tematykę uniwersalną. Autor ukazuje jak niespodziewanie może zawalić się nasze poukładane, trochę nieurozmaicone życie z powodu intrygującej, pociągającej, młodej kobiety. Od tego momentu nic już nie będzie takie samo. Morał z tego taki, że panowie powinni być bardziej ostrożni w nawiązywaniu nowych znajomości z tajemniczymi, pięknymi niewiastami. A ich żony muszą trzymać rękę na pulsie, aby nie być „ostatnią, która się dowiedziała” o poczynaniach swojego małżonka.

Język jest bardzo przystępny ale niezwykle barwny. Akcja szybka, fabuła ciekawa. Autor tworzy opisy proste, a zarazem bardzo dokładne. Czyni również niezwykle celne dygresje co do naszego otoczenia. Narracja wieloosobowa, niezwykle racjonalna, rzeczowa i logiczna.

Książkę przeczytałam z ogromną radością w ciągu jednego wieczora. Poczucie humoru pisarza powoduje, że powieść jest dobrym sposobem na poprawę samopoczucia. Zakończenie bardzo zaskakujące [...]

http://hugekultura.blogspot.com/2014/02/kobieta-niespodzianka-piotr-koodziejczak.html

Wszelkie prawa zastrzeżone © Kolodziejczak.info
Wykonanie strony: HRAST - usługi dla e-biznesu