Piotr Kołodziejczak - pisarz i kompozytor

"Piszę o kobietach, bo lubię przebywać z kobietami. To one fascynują mnie, inspirują i olśniewają. Dlatego piszę o nich książki. Ale moje powieści są adresowane również do mężczyzn, bo chcę, żeby mężczyźni wiedzieli, co tracą, kiedy nie potrafią rozmawiać z kobietami oraz wsłuchać się w to, co mówią."

Piotr Kołodziejczak rozmawia z internautami!

2 października 2013

Zapraszamy do lektury kolejnego wywiadu z Piotrem Kołodziejczakiem. Tym razem mamy do czynienia z kilkunastoma autorami pytań. Oto fragment. Całość pod linkiem.

Która z dotychczas napisanych przez Pana książek jest Panu najbliższa i dlaczego?
Pozdrawiam :)
bassia5@interia.pl
autor: Basia

Na pewno napisana w 2007 roku powieść „Nie rób mi tego”, ponieważ jest najbardziej osobista.

Na swojej stronie internetowej pisze Pan, że kobiety Pana „fascynują, inspirują i olśniewają”. Widzę tutaj duże zainteresowanie kobiecą naturą, dlatego chciałam zapytać Pana o coś niezwiązanego z Pańską karierą, a mianowicie – jakie ma Pan poglądy odnośnie feminizmu?
E-mail: michunia1@wp.pl
autor: Miśka

Kobiety nie stają się feministkami tak po prostu. Coś je do tego pcha. Najczęściej złe doświadczenia z mężczyznami, z niewłaściwym traktowaniem, z podejściem społeczeństwa do roli kobiety, licznymi przejawami łamania zasady równouprawnienia. Na pewno najwięcej winy ponoszą ci mężczyźni, którzy za wszelką cenę chcą dominować nawet wtedy, kiedy nie ma do tego podstaw. Żeby jednak do końca być sprawiedliwym muszę powiedzieć, że nie zawsze płeć piękna robi wszystko, aby coś zmienić, gdy już ma takie możliwości. Z pewnością do rządzenia, na wszystkich szczeblach władzy, wybieramy zbyt mało kobiet, ale przecież większość mężczyzn na stanowiskach rozmawia ze swoimi żonami, które mają na nich wpływ.

http://recenzje-ksiazek-patricia.bloog.pl/id,338448970,title,Konkurs-wyniki-Wywiad-z-Piotrem-Kolodziejczakiem,index.html?smoybbtticaid=611690

Wszelkie prawa zastrzeżone © Kolodziejczak.info
Wykonanie strony: HRAST - usługi dla e-biznesu