Piotr Kołodziejczak - pisarz i kompozytor

"Piszę o kobietach, bo lubię przebywać z kobietami. To one fascynują mnie, inspirują i olśniewają. Dlatego piszę o nich książki. Ale moje powieści są adresowane również do mężczyzn, bo chcę, żeby mężczyźni wiedzieli, co tracą, kiedy nie potrafią rozmawiać z kobietami oraz wsłuchać się w to, co mówią."

Przyjaźń między kobietą a mężczyzną?

31 marca 2011

Na Wirtualnej Polsce znajdziecie ciekawy tekst poświęcony damsko-męskiej przyjaźni.

http://kobieta.interia.pl/psychologia/problemy/news/maz-czy-przyjaciel,1617507,4021

Jedna z internautek zamieściła pod nim następujący wpis:

„nie ma czegoś takiego jak przyjaźń bez erotycznych podtekstów! poza tym kobieta też będzie się wkurzać, jak jej facet będzie spotykał się z przyjaciółką. w pewnym momencie na pewno zaiskrzy i wylądują w łóżku. zdradzić partnera można bardzo szybko, ale później konsekwencje mogą być poważne, jeśli nie tragiczne. Dlatego w małżeństwie trzeba stosować zasadę ograniczonego zaufania. Swoją drogą, fajnie, że bohaterką tego tekstu jest kobieta, bo rzadko się o nich pisze, np. w kontekście zdrady. zobaczcie jak mało jest książek o zdradzających paniach, jakby ta aktywność zarezerwowana była wyłącznie dla mężczyzn. Ja znam tylko jedną (bardzo dobrą) powieść Piotra Kołodziejczaka „Bo wiesz…”

To już kolejna wypowiedź zwracająca uwagę na fakt, że niewiele pisze się o zdradzających kobietach. Najczęściej zdradzają mężczyźni. A to nieprawda. Jeśli macie propozycje interesujących powieści, prosimy o komentarze.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Kolodziejczak.info
Wykonanie strony: HRAST - usługi dla e-biznesu