Piotr Kołodziejczak - pisarz i kompozytor

"Piszę o kobietach, bo lubię przebywać z kobietami. To one fascynują mnie, inspirują i olśniewają. Dlatego piszę o nich książki. Ale moje powieści są adresowane również do mężczyzn, bo chcę, żeby mężczyźni wiedzieli, co tracą, kiedy nie potrafią rozmawiać z kobietami oraz wsłuchać się w to, co mówią."

Recenzja na blogu „Magiczny Świat Książek”

25 marca 2013

Kolejna bardzo dobra recenzja powieści Piotra Kołodziejczaka. Znajdziemy ją na blogu „Magiczny Świat Książek”. A pod tekstem ciekawe opinie internautów.

Oto fragment:

„W kajdankach namiętności” to powieść, która pokazuje nam do czego tak naprawdę może doprowadzić miłość. Przedstawia zarówno jej dobre strony, jak i brzemienne w skutki wybory, za które zmuszeni jesteśmy ponieść odpowiedzialność. Jest to dobra historia obyczajowa połączona z romansem, do której wpleciony został wątek kryminalny, doprawiający całość szczyptą pieprzyku. Czyta się dobrze, szybko. Sama pochłonęłam książkę w kilka godzin popołudniowych. Jak usiadłam, tak nie odeszłam, dopóki nie dotarłam do samego końca. Jest to dowód na to, że książka Kołodziejczaka jest jak najbardziej strawna.

http://magicznyswiatksiazek.blogspot.com/2013/03/191-w-kajdankach-namietnosci-piotr.html

Wszelkie prawa zastrzeżone © Kolodziejczak.info
Wykonanie strony: HRAST - usługi dla e-biznesu