Piotr Kołodziejczak - pisarz i kompozytor

"Piszę o kobietach, bo lubię przebywać z kobietami. To one fascynują mnie, inspirują i olśniewają. Dlatego piszę o nich książki. Ale moje powieści są adresowane również do mężczyzn, bo chcę, żeby mężczyźni wiedzieli, co tracą, kiedy nie potrafią rozmawiać z kobietami oraz wsłuchać się w to, co mówią."

Recenzja powieści „Bo wiesz…” – zdecydowanie warto przeczytać!

25 lipca 2013

[...] Przynajmniej jeden raz w książce to kobieta jest tą nieidealną. Grażyna jest osobą zwyczajnie złą. Jej mąż nieba, by jej przychylił i gdyby tylko powiedziała mu o swoich wątpliwościach, Janek uczyniłby wszystko, ażeby jej pomóc. To taki mężczyzna do rany przyłóż. Właśnie kogoś takiego pragną matki dla swoich córek – kochający, zawsze chętny do rozmowy i dyskusji, spełniający zachcianki na tyle na ile jego finanse pozwalają. A jednocześnie potulny i szaleńczo zakochany. A to czyni go słabym. Tę słabość wyczuwa Grażyna.

Postacie zostały dobrze wykreowane, wzbudziły we mnie wiele emocji. Szczególnie odrażającą osobą była dla mnie główna bohaterka. Janek także momentami drażnił mnie, bo uczucie czyniło go ślepym. Jednak jak zwykle pan Kołodziejczyk nie zawodzi, jeśli chodzi o kreacje postaci. Pisarz korzysta bezpośrednio z życia, dzięki czemu miałam wrażenie, że taka historia mogła mieć miejsce tuż za rogiem. [...]

http://ksiazki-scarlett.blogspot.com/2013/07/bo-wiesz-piotr-koodziejczak.html

Wszelkie prawa zastrzeżone © Kolodziejczak.info
Wykonanie strony: HRAST - usługi dla e-biznesu