Piotr Kołodziejczak - pisarz i kompozytor

"Piszę o kobietach, bo lubię przebywać z kobietami. To one fascynują mnie, inspirują i olśniewają. Dlatego piszę o nich książki. Ale moje powieści są adresowane również do mężczyzn, bo chcę, żeby mężczyźni wiedzieli, co tracą, kiedy nie potrafią rozmawiać z kobietami oraz wsłuchać się w to, co mówią."

Recenzje „Nie rób mi tego” z merlin.pl

29 marca 2011

„Trudno jest dziś znaleźć coś wartościowego. Większość literatury, to powieści zagraniczne. A i polscy autorzy nie rozpieszczają nas szczególnie. Ta książka jest pozytywnym wyjątkiem. Moim zdaniem, a przeczytałam sporo książek, pozycja ta zasługuje na jakąś nagrodę literacką, bo porusza wyobraźnię. Jeżeli przeczytacie, to na pewno się ze mną zgodzicie.” (Halina Cybula)

„Powieść godna przeczytania dwa lub trzy razy, bo sprawia za każdym razem coraz więcej satysfakcji. Akurat nie można zdradzić nawet małego szczegółu tej powieści, bo całe opowiadanie jest zagadką. Polecam koneserom dobrej książki.” (Renata Brodzińska)

„Nigdy nie ciągnęło mnie do czytania książek, bo rzadko, która mnie zaciekawiła. Ale „Nie rób mi tego” przeczytałam jednym tchem i do tej pory ciągle mam w głowie związane z nią refleksje. Cieszę się, że w końcu natrafiłam na „swoją książkę”, która pobudziła moje emocje. Sądzę, że na pewno kupię kolejną powieść tego samego autora!” (Zuzanna Malinowska)

„Fantastyczna powieść i niespodzianka dla czytelnika. Nie zdradzę prawdziwej fabuły, bo czar powieści pryśnie. Należy książkę przeczytać do końca, a później jeszcze raz, aby rozkoszować się niezwykłym pomysłem autora.” (wandzia kula)

Wszelkie prawa zastrzeżone © Kolodziejczak.info
Wykonanie strony: HRAST - usługi dla e-biznesu