Piotr Kołodziejczak - pisarz i kompozytor

"Piszę o kobietach, bo lubię przebywać z kobietami. To one fascynują mnie, inspirują i olśniewają. Dlatego piszę o nich książki. Ale moje powieści są adresowane również do mężczyzn, bo chcę, żeby mężczyźni wiedzieli, co tracą, kiedy nie potrafią rozmawiać z kobietami oraz wsłuchać się w to, co mówią."

„To świetna historia o kształtowaniu siebie, podejmowaniu trudnych decyzji…”

17 czerwca 2014

To świetna historia o kształtowaniu siebie, podejmowaniu trudnych decyzji, sile przyjaźni i miłości oraz o niespełnionych marzeniach. Nie każdy z nas potrafi walczyć o inne życie o lepsze jutro. Wielu z nas po prostu akceptuje los takim jakim jest. Poddając się na starcie, nie mając szansy przeżyć tego co mogłoby się osiągnąć. Ryzyko jest duże, ale czasem warto sięgać co raz wyżej. Taka próba walki może trwać latami, trzeba tylko sobie odpowiedzieć na pytanie, czy jesteśmy gotowi do drogi.

Kolejny świetny przekaz autora dla czytelnika. Warto wyciągnąć z niego pewne wnioski. Historia ukazana jest jak wiele innych, które nas otaczają. Jednak ma to coś w sobie, co zmusza do głębszego przemyślenia. Niby taka niepozorna lektura, a niesie za sobą tak wiele. Z niecierpliwością czekam na kolejne dzieła autora, one zawsze są świetną przygodą, która wciąga bez końca [...]

http://recenzjemystic.blogspot.com/2014/06/piotr-koodziejczak-nie-rob-mi-tego.html

Wszelkie prawa zastrzeżone © Kolodziejczak.info
Wykonanie strony: HRAST - usługi dla e-biznesu