Piotr Kołodziejczak - pisarz i kompozytor

"Piszę o kobietach, bo lubię przebywać z kobietami. To one fascynują mnie, inspirują i olśniewają. Dlatego piszę o nich książki. Ale moje powieści są adresowane również do mężczyzn, bo chcę, żeby mężczyźni wiedzieli, co tracą, kiedy nie potrafią rozmawiać z kobietami oraz wsłuchać się w to, co mówią."

[...] „W kajdankach…” to wciągająca i zgrabnie napisana powieść obyczajowa [...]

6 września 2013

Powieść „W kajdankach namiętności” zdobywa serca i umysły kolejnych czytelników. Oto fragment wypowiedzi autora bloga „Księgol – fanatyczny blog książkowy”:

[...] „W kajdankach…” to wciągająca i zgrabnie napisana powieść obyczajowa. Bohaterowie są plastyczni choć nieco przewidywalni a „twist” fabuły na końcu pozytywnie mnie zaskoczył. Niezłe opisy relacji międzyludzkich i historie postaci naprawdę potrafią wciągnąć. Zaletą jest także to, że autor nie poszedł w kierunku rozerotyzowania swej powieści a „momenty” przedstawiane są bez szczegółowych opisów i detali anatomicznych (potraktowane zostały skrótowo). Książka pisana jest w sposób przystępny i dzięki temu szybko i dobrze się czyta. Gdyby nie wcześniej wymienione minusy i naciągana otoczka kryminału zasługiwała by na wyższą ocenę. Jednak mimo to uważam, że warto ją przeczytać a czas na to poświęcony nie będzie czasem straconym.

Cały tekst: http://ksiegol.blogspot.com/2013/09/w-kajdankach-namietnosci-piotr.html?showComment=1378152835312

Wszelkie prawa zastrzeżone © Kolodziejczak.info
Wykonanie strony: HRAST - usługi dla e-biznesu