Piotr Kołodziejczak - pisarz i kompozytor

"Piszę o kobietach, bo lubię przebywać z kobietami. To one fascynują mnie, inspirują i olśniewają. Dlatego piszę o nich książki. Ale moje powieści są adresowane również do mężczyzn, bo chcę, żeby mężczyźni wiedzieli, co tracą, kiedy nie potrafią rozmawiać z kobietami oraz wsłuchać się w to, co mówią."

Wszystkego najlepszego na Święta!

24 grudnia 2012

Oto życzenia od Piotra Kołodziejczaka, zamieszczone na Facebooku:

Moi kochani, z całego serca życzę Wam mnóstwo ciepła i radości w nadchodzące Święta. Jeśli kogoś chcielibyście przeprosić, przeproście, jeśli kogoś chcielibyście przytulić, przytulcie. Dobroci i uśmiechu nigdy nie za wiele. ;)

Administratorzy strony www.kolodziejczak.info również składają wszystkim wielbicielom literatury i muzyki życzenia szczęścia, zdrowia i pomyślności w związku ze Świętami Bożego Narodzenia. Niech każda kolejna książka będzie jeszcze lepsza od poprzedniej, a muzyka zawsze przynosi odprężenie i inspirację do twórczego życia. Sobie i Wam życzymy również, by powieść naszego ulubionego autora „W kajdankach namiętności” jak najszybciej ukazała się w druku. Jak tylko to się stanie, prześlemy Wam informację.

Wszystkiego dobrego…
Ania z zespołem

Wszelkie prawa zastrzeżone © Kolodziejczak.info
Wykonanie strony: HRAST - usługi dla e-biznesu