Piotr Kołodziejczak - pisarz i kompozytor

"Piszę o kobietach, bo lubię przebywać z kobietami. To one fascynują mnie, inspirują i olśniewają. Dlatego piszę o nich książki. Ale moje powieści są adresowane również do mężczyzn, bo chcę, żeby mężczyźni wiedzieli, co tracą, kiedy nie potrafią rozmawiać z kobietami oraz wsłuchać się w to, co mówią."

Zapraszamy na koncert Uliashy!

17 października 2012

Rosyjski Ośrodek Nauki i Kultury w Warszawie serdecznie zaprasza na premierową prezentację projektu piosenkarki Uliashy „Muzyka rosyjska w moim polskim sercu”. 9 listopada, sala główna Rosyjskiego Ośrodka Nauki i Kultury w Warszawie, godz. 19.00.

Uliasha to pseudonim artystyczny Urszuli Kołodziejczak, młodej wokalistki, w której żyłach płynie polsko-rosyjska krew. Kilka lat temu Uliasha odkryła w sobie prawdziwą pasję – śpiewanie. Zainspirował ją rosyjski serial muzyczny „Jej przeznaczeniem jest, by zostać gwiazdą” . Właśnie z piosenkami z tego filmu po raz pierwszy wystąpiła na scenie.

Przez następne lata Uliasha, podobnie jak większość polskich wokalistów, tworzyła piosenki w języku polskim i angielskim, ale tak naprawdę jej serce należało do muzyki rosyjskiej. Postanowiła więc pójść za jego głosem i tak narodził się projekt „Muzyka rosyjska w moim polskim sercu”.

Współczesne przeboje takich wokalistek, jak Polina Gagarina, Maksim i Vera Breżniewa, a także własne kompozycje Uliashy, wprowadzą Cię w fascynujący świat rosyjskich melodii!

Wszelkie prawa zastrzeżone © Kolodziejczak.info
Wykonanie strony: HRAST - usługi dla e-biznesu