Piotr Kołodziejczak - pisarz i kompozytor

"Piszę o kobietach, bo lubię przebywać z kobietami. To one fascynują mnie, inspirują i olśniewają. Dlatego piszę o nich książki. Ale moje powieści są adresowane również do mężczyzn, bo chcę, żeby mężczyźni wiedzieli, co tracą, kiedy nie potrafią rozmawiać z kobietami oraz wsłuchać się w to, co mówią."

Konkurs z atrakcyjnymi nagrodami! Start!

15 marca 2012

Lubisz czytać? Potrafisz oceniać? Weź udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami!

Zapraszamy do udziału w konkursie poświęconym powieści Piotra Kołodziejczaka „Bo wiesz…”.

Przeczytaj książkę „Bo wiesz…”, napisz opinię/recenzję oraz odpowiedz na proste pytanie. Nagrodą w konkursie będzie zestaw kosmetyków firmy Fitomed oraz jedna z powieści Piotra Kołodziejczaka. Łączna wartość przyznawanej co miesiąc nagrody to około 70 zł!

Organizatorem konkursu jest Redakcja strony www.kolodziejczak.info

Laureata, którym zostanie autor najciekawszej opinii/recenzji, wybierać będzie co miesiąc Redakcja strony www.kolodziejczak.info

1. Przeczytaj książkę „Bo wiesz…”.
2. Napisz opinię/recenzję tej książki (około 1/4 strony Worda)
3. Odpowiedz na pytanie konkursowe: Jaki zawód wykonuje Janek – jeden z głównych bohaterów powieści „Bo wiesz…”?
4. Opinię/recenzję książki, wraz z odpowiedzią na pytanie konkursowe, wyślij na adres: konkurs@kolodziejczak.info, w treści maila nie zapomnij podać swojego imienia i nazwiska oraz pseudonimu.

REGULAMIN KONKURSU

I. Nagrody

Nagrodami w konkursie są: powieść Piotra Kołodziejczaka (wybrana przez laureata) i 5 kosmetyków firmy Fitomed do wyboru (lista kosmetyków w załączniku nr 1).

II. Czas trwania konkursu

Konkurs rozpocznie się 2 grudnia 2012 roku i trwać będzie do 31 stycznia 2013 roku. Nagroda przyznana zostanie raz w miesiącu, a informacja podana laureatom do publicznej wiadomości w dniu 3 lutego 2013 roku.
Ogłoszenie wyników będzie miało miejsce na stronie www.kolodziejczak.info

III. Warunki udziału w konkursie i pozostałe postanowienia

1. W konkursie biorą udział wszystkie osoby, które nadeślą opinię/recenzję do redakcji strony www.kolodziejczak.info na adres: konkurs@kolodziejczak.info, spełniającą warunki konkursu, a także prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe, zamieszczone na stronie www.kolodziejczak.info

2. Opinia/recenzja powinna mieć objętość minimum 1/4 strony Worda (czcionka: 12) (około 120 wyrazów)

3. Organizator zastrzega sobie prawo do zredagowania opinii/recenzji pod względem językowym, w szczególności poprawiania błędów ortograficznych, gramatycznych, stylistycznych, usuwania wyrazów obraźliwych i niekonwencjonalnych treści.

4. Opinie/recenzje nadsyłane na konkurs nie mogą stanowić plagiatu lub być kopią innych utworów lub ich fragmentów. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za treść nadesłanych opinii/recenzji.

5. Opinia/recenzja powinna być opatrzona imieniem i nazwiskiem autora, które pozostaną do wiadomości Organizatora, a tylko na wyraźne życzenie autora upublicznione. W przypadku braku takiej deklaracji upublicznienia Organizator opatrzy opinię/recenzję imieniem lub pseudonimem autora.

6. Organizator zastrzega sobie prawo do publikowania wybranych opinii/recenzji w celu promowaniu twórczości Piotra Kołodziejczaka.

7. Przy wyborze laureata Organizator każdorazowo kierować się będzie obiektywizmem, biorąc pod uwagę wszystkie opinie/recenzje związane z powieściami Piotra Kołodziejczaka: krytyczne oraz pozytywne.

8. Decyzja Organizatora jest ostateczna i żadne reklamacje jej dotyczące nie będą uwzględniane. W uzasadnionym przypadku w danym miesiącu nagroda może nie zostać przyznana.

9. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo wyboru w danym miesiącu więcej niż jednego laureata.

10. Nagroda zostanie dostarczona laureatowi pocztą w terminie 30 dni od chwili ogłoszenia wyników na koszt Organizatora. Nagrody rzeczowe nie podlegają wymianie na równowartość w pieniądzu. Laureaci nie mogą zrzec się nagród na rzecz osób trzecich. Podanie adresu do korespondencji jest warunkiem otrzymania nagrody. Zawiadomienie o nagrodzie przewidzianej niniejszym regulaminem zostanie wysłane na adres e-mail, z którego nadesłana została opinia/recenzja.

11. Przysłanie opinii/recenzji na konkurs jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na zasady zawarte w Regulaminie konkursu i jednocześnie wyrażeniem zgody na przetwarzanie i wykorzystywanie danych osobowych na potrzeby Organizatora w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 833) w celach prowadzenia konkursu, wyłaniania zwycięzców i przyznawania nagród, wydawania, odbioru i rozliczania nagród. Uczestnicy konkursu mają prawo wglądu do swoich danych i ich poprawiania.

12. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego regulaminu, a także zawieszenia organizacji konkursu, o czym poinformuje opinię publiczną za pośrednictwem strony internetowej www.kolodziejczak.info

13. W sprawach nieuregulowanych zastosowanie mają przepisy kodeksu cywilnego, w szczególności 919–921 kc.

14. Zgromadzone dane osobowe nie będą udostępniane stronom trzecim.

15. Niniejszy regulamin dostępny jest na stronie internetowej Organizatora www.kolodziejczak.info

Załącznik nr 1 do regulaminu konkursu

Lista kosmetyków firmy Fitomed, które można otrzymać jako nagrody w konkursie:

1. Szampon do włosów koloryzowanych odcienie ciemne 250 ml
2. Szampon do włosów koloryzowanych odcienie jasne 250 ml
3. Odżywka do włosów koloryzowanych odcienie ciemne 200 ml
4. Odżywka do włosów koloryzowanych odcienie jasne 200 ml
5. Żel pod prysznic 200 ml
6. Mleczko ziołowe do demakijażu 200 ml
7. Balsam do ciała 250 ml
8. Tonik do cery suchej i normalnej 200 ml
9. Tonik do cery tłustej 200 ml
10. Płyn do kąpieli Arnika 300 ml
11. Płyn do kąpieli Lipa 300 ml

Wszelkie prawa zastrzeżone © Kolodziejczak.info
Wykonanie strony: HRAST - usługi dla e-biznesu