Piotr Kołodziejczak - pisarz i kompozytor

"Piszę o kobietach, bo lubię przebywać z kobietami. To one fascynują mnie, inspirują i olśniewają. Dlatego piszę o nich książki. Ale moje powieści są adresowane również do mężczyzn, bo chcę, żeby mężczyźni wiedzieli, co tracą, kiedy nie potrafią rozmawiać z kobietami oraz wsłuchać się w to, co mówią."

Ciekawy komentarz pod artykułem z Onet.pl

28 marca 2011

Na portalu Onet.pl pojawił się ciekawy artykuł „Duchowny: seks to forma modlitwy” oraz błyskotliwy komentarz dotyczący twórczości Piotra Kołodziejczaka.

http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/duchowny-seks-to-forma-modlitwy,1,4223797,wiadomosc.html

„małżeństwo przeżywa dziś kryzys, bo ludzie są bardziej samolubni niż kiedyś. dziś żyjemy w świecie przyjemności, czerpanych pełną garścią, a przeszkadzają nam w tym zobowiązania, przyrzeczenia, obowiązki, konieczność bycia odpowiedzialnym i opiekuńczym. najwięcej problemów mają z tym mężczyźni, chociaż kobiet zdarza się to coraz częściej. świetnie piszą o tym niektóre polskie autorki powieści dla kobiet (wspominam o tym, bo uwielbiam czytać!). ale jest i facet, który świetnie orientuje się w świecie kobiet. myślę o Piotrze Kołodziejczaku, autorze takich książek jak „Puść już mnie”, „Nie rób mi tego” czy „Bo wiesz…” (tytuły książek mówią same za siebie; polecam)”

Wszelkie prawa zastrzeżone © Kolodziejczak.info
Wykonanie strony: HRAST - usługi dla e-biznesu