Piotr Kołodziejczak - pisarz i kompozytor

"Piszę o kobietach, bo lubię przebywać z kobietami. To one fascynują mnie, inspirują i olśniewają. Dlatego piszę o nich książki. Ale moje powieści są adresowane również do mężczyzn, bo chcę, żeby mężczyźni wiedzieli, co tracą, kiedy nie potrafią rozmawiać z kobietami oraz wsłuchać się w to, co mówią."

Dyskusja o małżeńskiej separacji…

13 października 2011

Na fanpage’u Piotra Kołodziejczaka zainicjowaliśmy dyskusję o kondycji polskiego małżeństwa, które w momencie kryzysu często decyduje się na separację. Nakłonił nas do tego artykuł, który pojawił się na stronie Kobieta.Interia.pl. Piotr Kołodziejczak wysłał nam ciekawy komentarz do artykułu:

Separacja jest więc sposobem na przeczekanie kryzysu w związku. Chroni każdego z małżonków przed koniecznością wypełniania małżeńskich obowiązków. Myślę, że głównie kobiety. A przede wszystkim daje dużo czasu do zastanowienia, nabrania dystansu. Tracimy bliską osobę, więc może coś się w nas obudzi, może podejmiemy walkę o małżeństwo. Bo w tym wszystkim powinniśmy sobie uzmysłowić, że bez powodu się nie pobieraliśmy!

Nasza odpowiedź:

Rzeczywiście, o tym nie pomyśleliśmy. Separacja może być takim okresem kwarantanny, kiedy znajdziemy czas na zastanowienie się nad związkiem, przemyśleniem swojego postępowania itp. Może właśnie wtedy dojdziemy do wniosku, że naprawdę tęsknimy za naszym partnerem.

Link do tekstu:

http://kobieta.interia.pl/byc-kobieta/news/separacja-malzenska-co-to-jest,1706132

Wszelkie prawa zastrzeżone © Kolodziejczak.info
Wykonanie strony: HRAST - usługi dla e-biznesu