Piotr Kołodziejczak - pisarz i kompozytor

"Piszę o kobietach, bo lubię przebywać z kobietami. To one fascynują mnie, inspirują i olśniewają. Dlatego piszę o nich książki. Ale moje powieści są adresowane również do mężczyzn, bo chcę, żeby mężczyźni wiedzieli, co tracą, kiedy nie potrafią rozmawiać z kobietami oraz wsłuchać się w to, co mówią."

Dzieje się w „Klanie”…

11 kwietnia 2011

Na stronie „Świat seriali” znaleźliśmy tekst o ciekawych zmianach w fabule „Klanu”. Otóż w życiu Moniki Ross (Iza Trojanowska) pojawi się nowy mężczyzna! Co o tym sądzicie?

Oto komentarz zamieszczony na forum dyskusyjnym pod tekstem.

(zdecydowanie się z nim zgadzamy)

„no nieźle. zaczyna się dziać coś pikantnego. ten serial dawno nie ma już nic wspólnego z życiem (raczej z Modą na Sukces), więc może przynajmniej będziemy go oglądać z wypiekami na twarzy? seks, erotyka zawsze dobrze się sprzedają. swoją drogą, kondycja polskiego serialu (jakiegokolwiek) jest tragiczna. twórcy robią podstawowy błąd:zamiast pisać głupawe scenariusze,powinni sięgnąć op dobrą literaturę. ja ostatnio odkryłam świetne powieści obyczajowe Piotra Kołodziejczaka i chętnie widziałabym je na ekranie. trzeba tylko przenieść w proporcji 1:1 i sukces gotowy. polecam”.

http://www.swiatseriali.pl/seriale/klan-380/news-milosny-trojkat-u-lubiczow,nId,333746

Wszelkie prawa zastrzeżone © Kolodziejczak.info
Wykonanie strony: HRAST - usługi dla e-biznesu