Piotr Kołodziejczak - pisarz i kompozytor

"Piszę o kobietach, bo lubię przebywać z kobietami. To one fascynują mnie, inspirują i olśniewają. Dlatego piszę o nich książki. Ale moje powieści są adresowane również do mężczyzn, bo chcę, żeby mężczyźni wiedzieli, co tracą, kiedy nie potrafią rozmawiać z kobietami oraz wsłuchać się w to, co mówią."

Kolejny post znaleziony w internecie…

27 kwietnia 2011

Tym razem dziękujemy Ani za przesłanie ciekawego komentarza, w którym pojawia się osoba Piotra Kołodziejczaka. Oto post do artykułu poświęconego „Aferze stanikowej w Polsacie” (http://teleshow.pl/gid,13351889,img,13351918,kat,1024837,title,Afera-stanikowa-w-Polsacie-Gwiazda-dementuje,galeria.html)

„jeśli chcemy, żeby nas słyszano, rozumiano i podziwiano, nie rozbierajmy się na każdym kroku. Bądźmy zadbane, dobrze wyglądajmy, ale używajmy rozumu, inteligencji. trochę to wina mediów oczywiście, że lansują wizerunek nagiej lub półnagiej kobiety, ale powinniśmy się temu przeciwstawiać. w facetach liczy się inteligencja, a u nas tylko piersi i tyłek – to upokarzającego. Ale same się do tego przyczyniamy. Rzadko faceci się do tego przyznają. Ja znam ciekawego pisarza, Piotra Kołodziejczaka, który uczciwie pisze o damsko-męskich relacjach. Polecam jego powieści „Bo wiesz…”, „Puść już mnie”, „Wschody do nieba”. Świetne!”

Wszelkie prawa zastrzeżone © Kolodziejczak.info
Wykonanie strony: HRAST - usługi dla e-biznesu