Piotr Kołodziejczak - pisarz i kompozytor

"Piszę o kobietach, bo lubię przebywać z kobietami. To one fascynują mnie, inspirują i olśniewają. Dlatego piszę o nich książki. Ale moje powieści są adresowane również do mężczyzn, bo chcę, żeby mężczyźni wiedzieli, co tracą, kiedy nie potrafią rozmawiać z kobietami oraz wsłuchać się w to, co mówią."

Nowa recenzja powieści „Bo wiesz…”

18 stycznia 2013

Oto najnowsza recenzja poświęcona powieści „Bo wiesz…”

„Książkę wygrałam w konkursie, który organizował sam autor i dzięki temu mogłam się zapoznać z piórem Pana Kołodziejczaka-za co bardzo dziękuję.

O czym jest? o życiu-tak po prostu, bez owijania w bawełnę i bez zbędnego barwienia. O młodym małżeństwie, które przeżywa kryzys, a kończy się zdradą i uwaga… nie mężczyzny tym razem, tylko zdradą kobiety. Gdy wydaje się, że w życiu Grażyny i Janka nic właściwie nie brakuje nagle okazuje się, że jednak jest wiele rzeczy, które ich dzielą. Nie ma już żaru miłości, a zamiast tego nudne, codzienne życie z problemami i monotonią. Grażyna nie akceptuje takiego stanu rzeczy i coraz bardziej demonstruje swoje niezadowolenie małżonkowi, a Janek? a Janek to wrażliwy, dobry i kochany mężczyzna, któremu nie przeszkadza nawet fakt zdrady, którego dopuściła się jego kochana. W imię miłości postanawia jej wybaczyć i pracować nad ich życiem, ale czy Grażyna to wykorzysta?

Książkę czyta się bardzo szybko i przyjemnie. Emocje jakie towarzyszą temu młodemu małżeństwu przenoszą się na czytelnika i stają się realne dla każdego z nas. Każda kobieta po jej przeczytaniu pewnie nie raz uderzy się w pierś i zastanowi nad swoim „grzeszkami” w małżeństwie.
Jedyny minus tej książki to jej liczba stron.. chętnie zagłębiłabym się na dłużej w tę historię, ale na szczęście Piotr Kołodziejczak ma dla mnie jeszcze kilka innych pozycji, którym chętnie poświęcę swój czas
(kropka26)

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/65530/bo-wiesz

Wszelkie prawa zastrzeżone © Kolodziejczak.info
Wykonanie strony: HRAST - usługi dla e-biznesu