Piotr Kołodziejczak - pisarz i kompozytor

"Piszę o kobietach, bo lubię przebywać z kobietami. To one fascynują mnie, inspirują i olśniewają. Dlatego piszę o nich książki. Ale moje powieści są adresowane również do mężczyzn, bo chcę, żeby mężczyźni wiedzieli, co tracą, kiedy nie potrafią rozmawiać z kobietami oraz wsłuchać się w to, co mówią."

Pani Małgosiu! Dziękujemy za recenzję!

19 lipca 2011

Internautka „Małgosia” przysłała nam recenzję najnowszej powieści Piotra Kołodziejczaka:

Kupiłam książkę „Kobieta niespodzianka” i przeczytałam w jeden wieczór. Jest super. Powieść Piotra Kołodziejczaka to literatura, która opowiada o codziennych życiowych sprawach, o niespodziankach, które przynosi los i które możemy doświadczyć w każdej chwili. Bo to jest tak: czytamy w szkole i na studiach książki o sprawach uniwersalnych: o Bogu, ludzkim losie, przeznaczeniu, miłości do ojczyzny i moralności. Tylko że takie powieści odkładamy po lekturze i mówimy sobie „uffffff, dość, nigdy więcej: zdać egzamin i wszystko!” Do takich książek nie chce się wracać, a ja do „Kobiety niespodzianki” wrócę nie raz i pożyczę ją swoim koleżankom. Bo mówi o moim życiu, moim związku i problemach damsko-męskich.

Nie mówiąc już o tym, że chcę wygrać nagrodę w konkursie. Bo odpowiedzi na pytania są proste, tylko trzeba znać książkę. Pozdrowienia drogie czytelniczki i czytelnicy.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Kolodziejczak.info
Wykonanie strony: HRAST - usługi dla e-biznesu