Piotr Kołodziejczak - pisarz i kompozytor

"Piszę o kobietach, bo lubię przebywać z kobietami. To one fascynują mnie, inspirują i olśniewają. Dlatego piszę o nich książki. Ale moje powieści są adresowane również do mężczyzn, bo chcę, żeby mężczyźni wiedzieli, co tracą, kiedy nie potrafią rozmawiać z kobietami oraz wsłuchać się w to, co mówią."

Recenzja od internautki!

26 lutego 2012

Internautka kropka-23 przesłała nam recenzję powieści „Puść już mnie” Piotra Kołodziejczaka. Oto ona:

„Kolejna pozycja Pana Piotra Kołodziejczaka, która gości na mojej półce dzięki konkursowi organizowanemu przez samego autora i kolejna pozycja, która bardzo przyjemnie umiliła mi czas.

Gdy po dwóch dniach czytania odłożyłam książkę pierwsza myśl jaka mi przyszła do głowy to pytanie skąd autor to wszystko wie o kobietach? Mężczyźni myślą, że o kobietach wiedzą dużo, ale Piotr Kołodziejczak musiał niewątpliwie w poprzednim wcieleniu być kobietą, bo jak wytłumaczyć takie zrozumienie płci przeciwnej?myśli i zachowania do których nawet MY kobiety czasami się nie przyznajemy same przed sobą?

„Puść już mnie” to opowieść o nieudanym małżeństwie, jego rysach i bólach. Nasza bohaterka Ewelina przez pryzmat wspomnień opowiada nam co się wydarzyło w jej życiu takiego,że dziś jest tak mocno nastawiona przeciwko płci przeciwnej. Pracuje i otacza się samymi kobietami nie wpuszczając do swojego świata żadnego mężczyzny,a z każdym rozdziałem rozumiemy ją coraz lepiej-niestety.
Książka jednak nie jest smutna i kończy się bardzo przyjemnie trzymając czytelnika w napięciu do ostatniego zdania.
Sposób i język jaki używa autor sprawia, że uśmiałam się nie raz, a porównanie mężczyzny do „wibratora z twarzą” zapamiętam do końca życia:)

Polecam wszystkim paniom książki Pana Piotra Kołodziejczaka, bo mało kto nas-KOBIETY-tak rozumie i tak trafnie przedstawia nasze uczucia. ”

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/28697/pusc-juz-mnie/opinia/3206072#opinia3206072

Wszelkie prawa zastrzeżone © Kolodziejczak.info
Wykonanie strony: HRAST - usługi dla e-biznesu