Piotr Kołodziejczak - pisarz i kompozytor

"Piszę o kobietach, bo lubię przebywać z kobietami. To one fascynują mnie, inspirują i olśniewają. Dlatego piszę o nich książki. Ale moje powieści są adresowane również do mężczyzn, bo chcę, żeby mężczyźni wiedzieli, co tracą, kiedy nie potrafią rozmawiać z kobietami oraz wsłuchać się w to, co mówią."

Recenzja powieści „Kobieta niespodzianka”

3 czerwca 2013

Na blogu „Książka wprowadza w świat wyobraźni” ukazała się recenzja powieści „Kobieta niespodzianka” Piotra Kołodziejczaka. Zachęcamy do lektury tekstu. Poniżej fragment:

„[...] Bardzo byłam ciekawa jak potoczy się los córki naszego bohatera, Basi. Jak poradzi sobie w nowej pracy, z dziwaczną szefową. Która ma jedną ale bardzo ważną zasadę. Basia w ogóle nie może mieć chłopaka. Chociaż z czasem pojawia się pewien przystojny i wysportowany mężczyzna.
Niestety tutaj też znalazł się mały minusik. Czasami bywały momenty w których się pogubiłam. Nie wiedziałam co się dzieje. O kim jest w aktualnym momencie mowa. Gdzie ta osoba przebywa. Na szczęście rzadko się to zdarzało.

Kiedy wszystko się wyjaśniło, a dokładnie kim jest ta dziewczyna, byłam dosłownie zaskoczona. Przez cały czas czytania, rozważałam różne opcje, lecz taka nie przyszła mi do głowy. Czasu spędzonego z tą książką nie żałuje. Świetnie się ją czytało, szkoda że ma tylko 179 stron. Ocena: 5/6″

http://ksiazka-wprowadza-w-swiat-wyobrazni.blogspot.com/2013/06/kobieta-niespodzianka-piotr-koodziejczak.html

Wszelkie prawa zastrzeżone © Kolodziejczak.info
Wykonanie strony: HRAST - usługi dla e-biznesu