Piotr Kołodziejczak - pisarz i kompozytor

"Piszę o kobietach, bo lubię przebywać z kobietami. To one fascynują mnie, inspirują i olśniewają. Dlatego piszę o nich książki. Ale moje powieści są adresowane również do mężczyzn, bo chcę, żeby mężczyźni wiedzieli, co tracą, kiedy nie potrafią rozmawiać z kobietami oraz wsłuchać się w to, co mówią."

Ciekawy wpis na Onet.pl

1 marca 2011

Na forum dyskusyjnym (onet.pl) znaleźć można ciekawy wpis jednej z internautek (trudno się z nim nie zgodzić). Prosimy o więcej:

„oprócz wychowania ważna jest także dbałość o swój wygląd. nie sądzicie drogie panie? dzisiejszy facet rzadko zagląda do lustra, a potem idzie taki brzuchaty nieogolony pan oprócz atrakcyjnie wyglądającej babeczki i tylko psuje jej PR. jak zachęcić takiego pana do zmiany wizerunku? sprawa trudna. ja ostatnio odkryłam ciekawego pisarza Piotra Kołodziejczaka, który na swojej stronie pisze nie tylko o literaturze, ale i o kosmetykach, co ważne, udzielając paniom porad. taki facet to skarb. zajrzyjcie na stronkę kolodziejczak.info szkoda, że takich mężczyzn tak mało wokół nas :(

Wszelkie prawa zastrzeżone © Kolodziejczak.info
Wykonanie strony: HRAST - usługi dla e-biznesu