Piotr Kołodziejczak - pisarz i kompozytor

"Piszę o kobietach, bo lubię przebywać z kobietami. To one fascynują mnie, inspirują i olśniewają. Dlatego piszę o nich książki. Ale moje powieści są adresowane również do mężczyzn, bo chcę, żeby mężczyźni wiedzieli, co tracą, kiedy nie potrafią rozmawiać z kobietami oraz wsłuchać się w to, co mówią."

„W naszym kraju wstydzimy się erotyki…”

2 marca 2011

Oto marzenie administratorów stron: internauci sami podejmują się redagowania. Dzięki naszej czytelniczce publikujemy ciekawy wpis w jednym z forów dyskusyjnych:

„w naszym kraju wstydzimy się erotyki, chowając się w sypialni albo sam na sam z monitorem.nie lubimy o niej inteligentnie dyskutować,ograniczając się do świńskich dowcipów.nie wiem, czy Polacy wybraliby się do takiego muzeum.ubolewać trzeba nad tym, że seks i erotyka zdominował tak bardzo nasze życie: golizna jest wszędzie: w tv, na plakatach,itp. a to potrafi rozwalić niejeden związek,małżeństwo,bo np.facet chce robić w łóżku to, co widzi w pornosach.świetnie pokazuje to Piotr Kołodziejczak w swojej powieści „Puść już mnie”, gdzie jeden z głównych bohaterów o mało nie doprowadza do tragedii, co staje się powodem rozwodu. fajna rzecz, polecam, więcej informacji na stronie www pisarza.”

Wszelkie prawa zastrzeżone © Kolodziejczak.info
Wykonanie strony: HRAST - usługi dla e-biznesu