Piotr Kołodziejczak - pisarz i kompozytor

"Piszę o kobietach, bo lubię przebywać z kobietami. To one fascynują mnie, inspirują i olśniewają. Dlatego piszę o nich książki. Ale moje powieści są adresowane również do mężczyzn, bo chcę, żeby mężczyźni wiedzieli, co tracą, kiedy nie potrafią rozmawiać z kobietami oraz wsłuchać się w to, co mówią."

„Wreszcie natrafiłam na książkę, która napisana jest z męskiego punktu widzenia” („Bo wiesz…”)

2 marca 2011

„Wreszcie natrafiłam na książkę, która napisana jest z męskiego punktu widzenia.
Książkę czyta się bardzo szybko, choć autor ukazuję kobietę jako egoistkę, materialistkę i osobę niemoralną to mi wcale nie przeszkadzało!!! wręcz przeciwnie.
Choć sporo czytam, chyba wcześniej nie znalazłam podobnego problemu, głównie były to powieści, opowiadania gdzie to facet odpowiada za rozpad małżeństwa i jego problemy. Nareszcie ktoś ukazał prawdę ,że to nie tylko faceci są winni i to nie tylko faceci zdradzają, ale kobiety potrafią być gorsze !!

Autor ukazał samą prawdę, sama spotykam się z takimi przypadkami kobiet próżnych, myślących wyłącznie o sobie, seksie , kasie i ciuchach. Tu autor moim zdaniem pokazał ten problem dość delikatnie. To pierwsza książka p. Piotra Kołodziejczaka, którą przeczytałam, jednak myślę, że nie ostatnia !!!”

(cytat z blogu Sabinkat1)

Wszelkie prawa zastrzeżone © Kolodziejczak.info
Wykonanie strony: HRAST - usługi dla e-biznesu