Piotr Kołodziejczak - pisarz i kompozytor

"Piszę o kobietach, bo lubię przebywać z kobietami. To one fascynują mnie, inspirują i olśniewają. Dlatego piszę o nich książki. Ale moje powieści są adresowane również do mężczyzn, bo chcę, żeby mężczyźni wiedzieli, co tracą, kiedy nie potrafią rozmawiać z kobietami oraz wsłuchać się w to, co mówią."

Kogo bardziej boli rozstanie?

29 kwietnia 2011

Na portalu społecznościowym Facebook zainicjowaliśmy dyskusję poświęconą rozstaniu między partnerami. Jak myślicie, kto bardziej przeżywa rozpad związku? Facet czy Kobieta? Oto wpis jednej z internautek, który pojawił się na Wirtualnej Polsce:

„rozstanie zawsze jest trudne, szczególnie dla kobiet, które zawsze mocno angażują się w każdy związek z facetem, a później tego żałują, chociaż i faceci cierpią z powodu rozstania, ale im jest chyba jakoś łatwiej! tak myślę. najgorzej jest, kiedy rozpada się małżeństwo, bo wtedy najwięcej bólu rodzi się w momencie rozstania. chyba, że jest to małżeństwo toksyczne, w którym kobieta/ facet doznaje bólu! ostatnio w książce „Puść już mnie” Piotra Kołodziejczaka przeczytałam świetną analizę współczesnego małżeństwa z jego plusami i minusami. ”

Prosimy o refleksje!

Wszelkie prawa zastrzeżone © Kolodziejczak.info
Wykonanie strony: HRAST - usługi dla e-biznesu