Piotr Kołodziejczak - pisarz i kompozytor

"Piszę o kobietach, bo lubię przebywać z kobietami. To one fascynują mnie, inspirują i olśniewają. Dlatego piszę o nich książki. Ale moje powieści są adresowane również do mężczyzn, bo chcę, żeby mężczyźni wiedzieli, co tracą, kiedy nie potrafią rozmawiać z kobietami oraz wsłuchać się w to, co mówią."

Recenzja ze sklepu Merlin.pl

11 listopada 2011

Zaprzyjaźniona z nami czytelniczka opublikowała na stronie Merlin.pl recenzję powieści „Kobieta niespodzianka”. Dziękujemy.

Piotr Kołodziejczak opisał w swojej powieści sytuację, która mogłaby się zdarzyć każdemu, w każdej rodzinie. Wszystko wydaje się być poukładane w małżeństwie, aż tu nagle bach… pojawia się atrakcyjna kobieta, która wszystko burzy. Banalny pomysł – mogłoby się wydawać. Ale tu liczy się jego wykonanie. Kołodziejczak stworzył prostą, przekonującą historię, która naprawdę mnie przekonała, pod którą jestem w stanie podpisać się obiema rękoma. Poza tym mamy w powieści mnóstwo perypetii dotyczących przeciętnej rodziny, ze jej problemami finansowymi, lokalowymi itp. „Kobieta niespodzianka” to zdecydowanie lektura godna polecenia. Anna Banach

Wszelkie prawa zastrzeżone © Kolodziejczak.info
Wykonanie strony: HRAST - usługi dla e-biznesu